

Combi 55 SVQ H
5 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Den kraftige og allsidige STIGA Combi 55 SVQ H-gressklipperen har en 70 liters gressoppsamler med indikator for full pose og 53 cm klippebredde. Den sentrale justeringen av klippehøyden har fem ulike innstillinger, fra 25 til 80 mm, og kan enkelt justeres med det ergonomiske håndtaket. En pålitelig og effektiv 167 cc Honda GCVx170-motor med automatchoke og en netto effekt på 3,30 kW ved 2900 o/min er montert i det robuste stålchassiset. Klippeeffektiviteten er optimalisert med et 4-i-1-system som muliggjør oppsamling, sideutkast, bakutkast og multiclip. Det ergonomiske, justerbare sammenleggbare håndtaket gjør Combi 55 SVQ H behagelig å bruke og lett å oppbevare. Sideutkastdeksel og multiclip-plugg inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Den kraftige og allsidige STIGA Combi 55 SVQ H-gressklipperen har en 70 liters gressoppsamler med indikator for full pose og 53 cm klippebredde. Den sentrale justeringen av klippehøyden har fem ulike innstillinger, fra 25 til 80 mm, og kan enkelt justeres med det ergonomiske håndtaket. En pålitelig og effektiv 167 cc Honda GCVx170-motor med automatchoke og en netto effekt på 3,30 kW ved 2900 o/min er montert i det robuste stålchassiset. Klippeeffektiviteten er optimalisert med et 4-i-1-system som muliggjør oppsamling, sideutkast, bakutkast og multiclip. Det ergonomiske, justerbare sammenleggbare håndtaket gjør Combi 55 SVQ H behagelig å bruke og lett å oppbevare. Sideutkastdeksel og multiclip-plugg inkludert.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 294557838/ST1 |
| Farge | Gul/Svart |
| Oppsamler kapasitet | 70 l |
| Klippebredde | 53 cm |
| Sylindervolum | 167 cc |
| Klippehøyde | 2,5-8,0 cm |
| Håndtak | Sammenleggbart |
| Kraftkilde | Bensin |
| MultiClip | Ja |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 37 kg |
| Motorprodusent | Honda |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984812697 |
| Nobb | 54520037 |