Beskrivelse
Gressklipper fra Stiga. Combi 553 SE gressklipper er en bensindrevet gressklipper med elektrisk start, oppsamlings- og bio- klippesystem.
Bioklipp finhakker gresset og tilbakfører det til plenen som gjødning. Klippebredde på 51 cm.
Spesifikasjoner
Chassis i stål med sentral høydeinnstilling, 6 trinn fra 22-80mm.
Oppsamler på 60 liter med indikator for tømming.
Nyutviklet Fulcrum håndtak som kan beveges sideveis og lar deg justere høyde avhengig av bruker.
Spesifikasjoner
Chassis i stål med sentral høydeinnstilling, 6 trinn fra 22-80mm.
Oppsamler på 60 liter med indikator for tømming.
Nyutviklet Fulcrum håndtak som kan beveges sideveis og lar deg justere høyde avhengig av bruker.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2L0536648/ST1 |
| Oppsamler kapasitet | 60 l |
| Farge | Svart/Gul |
| Klippehøyde | 80 cm |
| Klippebredde | 51 cm |
| Sylindervolum | 166 cc |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| El-start | Ja |
| Motoreffekt | 2600 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Motornavn | ST 170 LS OHV Autochoke |
| Høyde | 1200 mm |
| Lengde | 1590 mm |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2600 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Hastighet | 3,7 km/h |
| Tankvolum | 1 l |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 37 kg |
| Bredde | 550 mm |
| Garanti | 2 år |
| Håndtak | Fulcrum |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 8008984860582 |
| Nobb | 60051583 |


