


Gressklipper StigaMulticlip 47
2 890 kr

Multiclip 47
2 890 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gressklipper med motortype Stiga ST 45 (140 cc OHV).
- Aggregatbredde 45 cm.
- Klippesystem Multiclip.
- Uten drift på hjulene.
- Hjul 180/180 med kulelagre.
- Klippehøyde intervall 5 posisjoner 31-80 mm.
- Aggregatbredde 45 cm.
- Klippesystem Multiclip.
- Uten drift på hjulene.
- Hjul 180/180 med kulelagre.
- Klippehøyde intervall 5 posisjoner 31-80 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 298471148/S16 |
| Klippehøyde | 3,1-8 cm |
| Klippebredde | 45 cm |
| Sylindervolum | 140 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Stiga |
| Motornavn | ST 45 OHV |
| Håndtak | Ergonomisk |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2220 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984506572 |
| Nobb | 50361852 |
