Beskrivelse
Med sin klippebredde på 32 cm er AL-KO 32.2 E Comfort den minste og mest fleksible modellen i AL-Ks Comfort-serie av elektriske gressklippere med ledning.
Anbefalt for plener opptil 250 m² og oppbevares enkelt ved å folde sammen håndtaket. Enkel klippehøydejustering i seks trinn, oppsamler på 35 liter og et mykt grepsvennlig håndtak er andre fordeler du får med denne modellen.
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 113851 |
| Klippehøyde | 2,0 - 7,5 cm |
| El-start | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Areal | 250 m2 |
| Oppsamler | Ja |
| Oppsamler kapasitet | 35 l |
| Spenning | 230 V |
| Klippebredde | 32 cm |
| Motorprodusent | AL-KO |
| Høyde | 430 mm |
| Lengde | 710 mm |
| MultiClip | Nei |
| Effekt | 1200 W |
| Selvgående | Nei |
| Vekt | 17 kg |
| Bredde | 450 mm |
| EAN-nr | 4003718061567 |

