Beskrivelse
AL-KO 3.22 E Easy er med sine kompakte mål og lette vekt en perfekt gressklipper for plener opp til 250m².
Oppsamleren er på 35 liter og tas enkelt av dersom du i stedet ønsker å klippe med bakutkast, klippehøyden kan justeres i seks posisjoner mellom 20 og 75mm. De store hjulene gir god manøvrerbarhet selv på ujevnt underlag og den 1200W motoren har rikelig med kraft til å håndtere maskinens klippebredde på 32 cm.
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 113849 |
| Klippehøyde | 2,0 - 7,5 cm |
| El-start | Ja |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Areal | 250 m2 |
| Oppsamler | Ja |
| Oppsamler kapasitet | 35 l |
| Spenning | 230 V |
| Klippebredde | 32 cm |
| Motorprodusent | AL-KO |
| Høyde | 400 mm |
| Lengde | 710 mm |
| MultiClip | Nei |
| Effekt | 1200 W |
| Selvgående | Nei |
| Vekt | 11,5 kg |
| Bredde | 450 mm |
| EAN-nr | 4003718061543 |

