Beskrivelse
AL-KO 38.2 E Comfort er den mest påkostede modellen av elektrisk gressklipper med ledning. 38 cm klippebredde og 1600W motor gjør at denne modellen klarer plener opp til 500kvm².
3INONE betyr at du kan velge bioklipp, bakutkast eller oppsamling når du klipper gresset. De store XXL bakhjulene gir bra fremkommelighet i ujevnt terreng og ved oppbevaring kan gressklipperen legges sammen slik at den kan settes på høykant for å spare plass i garasjen eller boden. Mykt håndtak og smidig klippehøydejustering i 6 trinn er andre fordeler med denne modellen.
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 113852 |
| Areal | 500 m² |
| Oppsamler kapasitet | 45 l |
| Spenning | 230 V |
| Klippehøyde | 2,0 - 7,5 cm |
| Klippebredde | 38 cm |
| El-start | Ja |
| Motorprodusent | AL-KO |
| Høyde | 430 mm |
| Lengde | 750 mm |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 1600 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 21 kg |
| Bredde | 520 mm |
| Oppsamler | Ja |
| Effekt | 1600 W |
| Selvgående | Nei |
| Areal | 500 m2 |
| EAN-nr | 4003718061574 |

