



Gressklipper AL-KOComfort 46.4 E
4 512 kr
Prispresset

Comfort 46.4 E
4 512 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
AL-KO Comfort 46.4 E er en ekstra stillegående, sikker og effektiv elektrisk klipper som passer til små og mellomstore plener. Praktisk og sikker i bruk.
- 3in1function: Klipping, bioklipp og oppsamling
- Kompakt og hendig, perfekt for små plener
- Klippehøyden innstilles med et håndgrep
- 3in1function: Klipping, bioklipp og oppsamling
- Kompakt og hendig, perfekt for små plener
- Klippehøyden innstilles med et håndgrep
Denne praktiske gressklipperen har nivåindikator for oppsamleren, og med en klippebredde på 46 cm og en motor på 1600 W jobber du raskt over store flater. Velg mellom oppsamling, bioklipp eller bakutkast. Klipperen har store bakhjul for best mulig manøvrerbarhet.
Spesifikasjoner:
- Funksjon: Oppsamling, bioklipp og bakutkast
- Justering av klippehøyde: Sentral, 7 trinn
-Hjuldiameter foran/bak: 200 mm / 280 mm
- Hjuldrift: Nei
- Kåpe: Pulverlakkert stål
Spesifikasjoner:
- Funksjon: Oppsamling, bioklipp og bakutkast
- Justering av klippehøyde: Sentral, 7 trinn
-Hjuldiameter foran/bak: 200 mm / 280 mm
- Hjuldrift: Nei
- Kåpe: Pulverlakkert stål
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 113103 |
| Areal | 900 m² |
| Oppsamler kapasitet | 65 l |
| Klippehøyde | 2,5-7,0 cm |
| Klippebredde | 46 cm |
| Motoreffekt | 1600 W |
| MultiClip | Nei |
| Kraftkilde | Strøm |
| Serie | Comfort |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 29,5 kg |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 4003718047691 |
