Beskrivelse
Gressklipper Husqvarna 54 er en hånddrevet sylinderklipper av tradisjonell type, perfekt for mindre plener. Smidighet, slitestyrke og et uslåelig klipperesultat kjennetegner håndklipperen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000000404 |
| Klippehøyde | 1,2-3,8 cm |
| Klippebredde | 40 cm |
| El-start | Nei |
| Produsentens Art.Nr. | 9649140-01 |
| MultiClip | Nei |
| Kraftkilde | Håndkraft |
| Serie | NovoCut |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 8,6 kg |
| Garanti | 2 år |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 7392930736283 |






