





Gressklipper HusqvarnaKlippo LB 448Q
9 799 kr
Prispresset
Beskrivelse
LB 448Q KLIPPO™, en kompakt og brukervennlig BioClip®-gressklipper i standardstørrelse. Tilpasset for semi-profesjonell bruk på mellomstore områder.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000775271 |
| Areal | 800 m² |
| Farge | Oransje/Svart |
| Klippehøyde | 3,6 cm |
| Klippebredde | 48 cm |
| Sylindervolum | 166 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Husqvarna |
| Motornavn | HS 166AP |
| Høyde | 1060 mm |
| Lengde | 1100 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 9706087-01 |
| Effekt/prestering | 2,75 kW |
| Kraftkilde | Bensin 4-takt |
| Serie | Klippo™ |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 79 dBa |
| Tankvolum | 1,5 l |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 29 kg |
| Bredde | 500 mm |
| Garanti | 2 år |
| Oppsamler | Nei |
| Decibelnivå | 93 dBa |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 7333377034181 |


