





Gressklipper Stiga500-serien Combi 548E S med Batteri og Lader
9 299 kr
Beskrivelse
Fra glatte plener til ujevne landskap - gressklippingen blir enklere med den selvgående batteridrevne gressklipperen Combi 548e S Kit.
Tilpasset for beste resultat
Denne kraftige selvgående gressklipperen drives av et 48 volts batteri og 5 Ah, som dekker opptil 500 m2 på en enkelt lading. For effektivt arbeid og lang levetid har denne batteridrevne gressklipperen også en ekstra kraftig børsteløs motor. For å få best mulig resultat kan du enkelt justere klippehøyden til seks forskjellige høyder med et kontrollhjul - mens klippebredden på 46 cm lar deg raskt oppnå resultatet på plenen din. Du vil også få færre turer til søppelbøtten for hageavfall takket være en romslig og robust hybridgressoppsamler på 60 liter, komplett med en indikator for full beholder og tekstilpose.
Praktiske funksjoner
Med en Fulcrum-styrestang kan du enkelt rotere håndtaket med et enkelt klikk. Dette gjør lagring enklere da maskinen tar mindre plass. Gressklipperen kombinerer forskjellige klippemetoder - oppsamling, mulching, sideutkast. Alt i en og samme maskin, for å passe alle dine behov, uansett årstid eller utforming av plenen.
Enkel å bruke
Med en klippekappe på 46 cm i stål og justerbare høyder i seks forskjellige posisjoner blir det veldig enkelt å stille inn gressklipperen etter dine behov. Oppsamleren på 60 liter har en robust plasttopp og tekstilpose, slik at du fleksibelt kan samle opp gresset etter eget ønske.
Alt i samme leveranse
Integrert anti-scalp-kam gir jevne resultater på ujevnt underlag, mens Stigas ePower 48V E 440 (2x4Ah) batterier og lader er inkludert.
Drift som forenkler
Fra glatte plener til ujevne landskap - gressklipping blir enklere med en selvgående batteridrevet gressklipper. En ekstra kraftig børsteløs motor sammen med de synkroniserte batteriene gjør at gressklipperen får ut så mye kraft som mulig.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Denne kraftige selvgående gressklipperen drives av et 48 volts batteri og 5 Ah, som dekker opptil 500 m2 på en enkelt lading. For effektivt arbeid og lang levetid har denne batteridrevne gressklipperen også en ekstra kraftig børsteløs motor. For å få best mulig resultat kan du enkelt justere klippehøyden til seks forskjellige høyder med et kontrollhjul - mens klippebredden på 46 cm lar deg raskt oppnå resultatet på plenen din. Du vil også få færre turer til søppelbøtten for hageavfall takket være en romslig og robust hybridgressoppsamler på 60 liter, komplett med en indikator for full beholder og tekstilpose.
Praktiske funksjoner
Med en Fulcrum-styrestang kan du enkelt rotere håndtaket med et enkelt klikk. Dette gjør lagring enklere da maskinen tar mindre plass. Gressklipperen kombinerer forskjellige klippemetoder - oppsamling, mulching, sideutkast. Alt i en og samme maskin, for å passe alle dine behov, uansett årstid eller utforming av plenen.
Enkel å bruke
Med en klippekappe på 46 cm i stål og justerbare høyder i seks forskjellige posisjoner blir det veldig enkelt å stille inn gressklipperen etter dine behov. Oppsamleren på 60 liter har en robust plasttopp og tekstilpose, slik at du fleksibelt kan samle opp gresset etter eget ønske.
Alt i samme leveranse
Integrert anti-scalp-kam gir jevne resultater på ujevnt underlag, mens Stigas ePower 48V E 440 (2x4Ah) batterier og lader er inkludert.
Drift som forenkler
Fra glatte plener til ujevne landskap - gressklipping blir enklere med en selvgående batteridrevet gressklipper. En ekstra kraftig børsteløs motor sammen med de synkroniserte batteriene gjør at gressklipperen får ut så mye kraft som mulig.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2L0486208/ST2 |
| Klippebredde | 46 cm |
| Vibrasjonsverdi | 2.5 |
| Produkttype | Gressklipper |
| Hastighet | 3,7 km/h |
| Lydnivå | 95 |
| Oppsamler kapasitet | 60 l |
| Lengde | 1510 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Spenning | 48 V |
| Klippeområde | 550 m² |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 82.4 |
| El-start | Ja |
| Håndtak | Fulcrum-håndtak |
| Bredde | 530 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | 5-serien |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Effekt/prestering | 1300 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Oppsamler | Ja |
| Batterikapasitet | 2 x 4 Ah |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Nei |
| EAN-nr | 8008984871892 |

