










Gressklipper Stiga500-serien Multiclip 547E S med Batteri og Lader
9 299 kr

500-serien Multiclip 547E S med Batteri og Lader
9 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Multiclip 547e S Kit er en selvdrivende gressklipper med mulchingssett som jobber fleksibelt rundt deg - takket være Stigas nye Fulcrum-styresystem.
Innovativ design
Den innovative sentralmekanismen gjør det enkelt å justere arbeidshøyde og posisjon, selv under klipping. Og siden det kan vinkles opp til 25° unna klippedekket på venstre side, kan du enkelt klippe helt frem til og under hekker og vegger uten å få riper eller skrubbsår.
Kraftig ytelse
Den børsteløse motoren leverer en effekt på 1,5 kW og krever nesten ingen vedlikehold for å holdes i topp stand. Ved å jobbe intelligent og effektivt med Stiga ePower 48V 5Ah batteriene, kan du jobbe lenger - du dekker 600 m2 på en lading. Med en enkelt, sentralt plassert kontroll, kan du enkelt justere klippehøyden på den 45 cm brede klippepannen for best resultat.
Tilpasset mulching for plenens beste
Det innovative Stiga Multiclip-systemet gir også imponerende mulching. Å klippe gresset i små, fine biter er en utmerket måte å gi næring til plenens jord og oppmuntre til frodig grønn vekst. Ved å lage mulch, slipper du også bryet med å samle opp gressklippet.
Praktisk og holdbar
Manøvrerbar og bygget for å vare, du kan være trygg på at gressklipperens fremre støtfanger beskytter dekket fra støt og skrubbsår. Det er også et øvre håndtak som gjør det lettere å bære den rundt og som kan løftes opp for rengjøring under. Når du er ferdig for dagen, er det bare å vri Fulcrum-håndtaket 180° for å lagre gressklipperen pent.
Leveres komplett
Et ePower-batteri på 48 volt og 5 Ah samt en hurtiglader er inkludert i leveransen når du bestiller fra Bygghjemme.no.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som deres eiere. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er å alltid skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hageutstyr, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Den innovative sentralmekanismen gjør det enkelt å justere arbeidshøyde og posisjon, selv under klipping. Og siden det kan vinkles opp til 25° unna klippedekket på venstre side, kan du enkelt klippe helt frem til og under hekker og vegger uten å få riper eller skrubbsår.
Kraftig ytelse
Den børsteløse motoren leverer en effekt på 1,5 kW og krever nesten ingen vedlikehold for å holdes i topp stand. Ved å jobbe intelligent og effektivt med Stiga ePower 48V 5Ah batteriene, kan du jobbe lenger - du dekker 600 m2 på en lading. Med en enkelt, sentralt plassert kontroll, kan du enkelt justere klippehøyden på den 45 cm brede klippepannen for best resultat.
Tilpasset mulching for plenens beste
Det innovative Stiga Multiclip-systemet gir også imponerende mulching. Å klippe gresset i små, fine biter er en utmerket måte å gi næring til plenens jord og oppmuntre til frodig grønn vekst. Ved å lage mulch, slipper du også bryet med å samle opp gressklippet.
Praktisk og holdbar
Manøvrerbar og bygget for å vare, du kan være trygg på at gressklipperens fremre støtfanger beskytter dekket fra støt og skrubbsår. Det er også et øvre håndtak som gjør det lettere å bære den rundt og som kan løftes opp for rengjøring under. Når du er ferdig for dagen, er det bare å vri Fulcrum-håndtaket 180° for å lagre gressklipperen pent.
Leveres komplett
Et ePower-batteri på 48 volt og 5 Ah samt en hurtiglader er inkludert i leveransen når du bestiller fra Bygghjemme.no.
Om Stiga
Pent eller viltvoksende, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som deres eiere. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er å alltid skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hageutstyr, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 298472058/ST2 |
| Klippebredde | 45 cm |
| Vibrasjonsverdi | 2.5 |
| Produkttype | Gressklipper |
| Lengde | 1420 mm |
| Høyde | 1130 mm |
| Spenning | 48 V |
| Klippeområde | 750 m² |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 82.6 |
| El-start | Ja |
| Ca klippetid min/lading | 30 |
| Håndtak | Fulcrum-håndtak |
| Bredde | 485 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | 5-serien |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 1300 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Oppsamler | Nei |
| Batterikapasitet | 5,0 Ah |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Nei |
| Lydnivå | 96 |
| EAN-nr | 8008984871915 |
