







Gressklipper Stiga700-serien Combi 748E V med Batteri og Lader
12 299 kr

700-serien Combi 748E V med Batteri og Lader
12 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Denne smarte batteridrevne gressklipperen er rask, robust og kraftig. Den gir deg feilfri ytelse uten ledning og med optimal komfort. Med en intuitiv knappesett med seks-trinns variator og Ecomode-funksjon, 4-i-1-klippesystem, samt justerbart og sammenleggbar styre, har du full kontroll over maskinen din. Batterier og lader er inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Denne smarte batteridrevne gressklipperen er rask, robust og kraftig. Den gir deg feilfri ytelse uten ledning og med optimal komfort. Med en intuitiv knappesett med seks-trinns variator og Ecomode-funksjon, 4-i-1-klippesystem, samt justerbart og sammenleggbar styre, har du full kontroll over maskinen din. Batterier og lader er inkludert.
Maksimal presisjon
Med et slitesterkt galvanisert metalldekk på 46 cm, dekker gressklipperen store områder med minimal innsats. Den ekstra kraftige børsteløse motoren på 1,5 kW gir effektiv og komfortabel klipping - og bruker 30 % mindre energi enn tilsvarende motor med børster.
Designet for komfort
Gressklipperens avanserte teknologi tilbyr ikke bare en ledningsfri opplevelse, men er også designet for komfort. Med Combi 748e V sin intuitive knappesett, kan du velge mellom seks hastigheter og en økomodus, mens det 4-i-1 klippesystemet tilbyr seks klippehøydealternativer. For å tilpasse din plen og sesong, kan du velge mellom mulching, oppsamling, sideutkast eller bakutkast. Og du kan justere styret til din høyde og ønsket vinkel, takket være Fulcrum-styrestangen.
Praktisk og smidig
Fronten har også en sterk beskyttelse mot støt og et transport-håndtak for enkel løfting. Gressklipperen leveres med en hybrid oppsamler på 60 liter, slik at du enkelt kan tømme gressrester i komposten. Sammen med Ecomode-funksjonen, kan du imponere naboene med den flotteste plenen i gaten ved hjelp av denne gressklipperen.
Komplett sett
2 x STIGA ePower på 5 Ah er inkludert. I tillegg sender vi med en batterilader, slik at du alltid kan være klar med full kraft og kan klippe plener på opptil 1200 m2 uten problemer.
Om Stiga
Pent eller overgrodd, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for nettopp din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhet.
Med et slitesterkt galvanisert metalldekk på 46 cm, dekker gressklipperen store områder med minimal innsats. Den ekstra kraftige børsteløse motoren på 1,5 kW gir effektiv og komfortabel klipping - og bruker 30 % mindre energi enn tilsvarende motor med børster.
Designet for komfort
Gressklipperens avanserte teknologi tilbyr ikke bare en ledningsfri opplevelse, men er også designet for komfort. Med Combi 748e V sin intuitive knappesett, kan du velge mellom seks hastigheter og en økomodus, mens det 4-i-1 klippesystemet tilbyr seks klippehøydealternativer. For å tilpasse din plen og sesong, kan du velge mellom mulching, oppsamling, sideutkast eller bakutkast. Og du kan justere styret til din høyde og ønsket vinkel, takket være Fulcrum-styrestangen.
Praktisk og smidig
Fronten har også en sterk beskyttelse mot støt og et transport-håndtak for enkel løfting. Gressklipperen leveres med en hybrid oppsamler på 60 liter, slik at du enkelt kan tømme gressrester i komposten. Sammen med Ecomode-funksjonen, kan du imponere naboene med den flotteste plenen i gaten ved hjelp av denne gressklipperen.
Komplett sett
2 x STIGA ePower på 5 Ah er inkludert. I tillegg sender vi med en batterilader, slik at du alltid kan være klar med full kraft og kan klippe plener på opptil 1200 m2 uten problemer.
Om Stiga
Pent eller overgrodd, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for nettopp din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhet.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2L0487978/ST3 |
| Klippebredde | 46 cm |
| Vibrasjonsverdi | 2.5 |
| Produkttype | Gressklipper |
| Lydnivå | 94,4 |
| Oppsamler kapasitet | 60 l |
| Lengde | 1510 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Spenning | 48 V |
| Klippeområde | 1000 m² |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 82.4 |
| El-start | Ja |
| Ca klippetid min/lading | 30 |
| Håndtak | Fulcrum-håndtak |
| Bredde | 530 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | 7-serien |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Effekt/prestering | 1500 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Antall Gir | 6 |
| Oppsamler | Ja |
| Batterikapasitet | 2 x 5 Ah |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Nei |
| EAN-nr | 8008984871922 |