









Gressklipper Stiga700-serien Combi 753E med Batteri og Lader
13 799 kr

700-serien Combi 753E med Batteri og Lader
13 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Batteridrevet gressklipper som klarer å klippe plener på opptil 1400 m2 innen 30 minutter med ledningsfri og stressfri komfort. Combi 753e V batteridrevet gressklipper lover rask ledningsløs ytelse og har et slitesterkt galvanisert metalldekk på 51 cm som dekker store områder med jord.
Kraftig & praktisk
Den ekstra kraftige børsteløse motoren på 1,5 kW gir effektiv og behagelig klipping - og forbruker 30 % mindre energi enn tilsvarende motor med børster. Med Combi 753e V sin intuitive knappesett kan du velge mellom seks hastigheter og en økomodus, mens dens 4-i-1 klippesystem tilbyr seks høydevalg. For å matche din plen og sesong kan du velge mellom mulching, oppsamling, sideutkast eller bakutkast. Og du kan justere styret til din høyde. Takket være Fulcrum-håndtaket kan du også klappe sammen styrestangen, for å oppbevare gressklipperen på en smidig måte. Den innovative designen gjør at den kan vippes opp til 25° fra klippedekket - noe som gjør at du kan klippe under hekker og langs vegger uten å bli riper, skavd eller skitten.
Kompakt & smidig
Fronten er også beskyttet mot støt og hindringer, og har et transportgrep for enkel løfting.
Fullt utstyrt
Sammen med det fullspekkede panelet, hvor du kan justere hastighet og klippehøyde, kommer gressklipperen dessuten med en oppsamler på hele 60 liter.
Komplett levert
Leveransen inkluderer to STIGA ePower (5 Ah) og en batterilader.
Batterisystemet ePower
Stigas eget ePower-system inneholder delbare batterier med forskjellige kapasiteter. Fra 2 Ah til 7,5 Ah. Den avanserte teknologien gjør batteriene smarte, sikre og holdbare. På denne måten tåler de lange og krevende hagearbeider året rundt, hvor du kan bruke opptil 4 batterier samtidig for de mest kraftige hageapparatene. 48 V-batteriene passer til et komplett utvalg av hageutstyr for alle behov, fra gressklipping og kantklipping til løvblåsing, hekklipping og til og med snørydding.
Om Stiga
Velstelt eller viltvoksende, stor eller liten, spartansk eller fargerik? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som deres eiere. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Den ekstra kraftige børsteløse motoren på 1,5 kW gir effektiv og behagelig klipping - og forbruker 30 % mindre energi enn tilsvarende motor med børster. Med Combi 753e V sin intuitive knappesett kan du velge mellom seks hastigheter og en økomodus, mens dens 4-i-1 klippesystem tilbyr seks høydevalg. For å matche din plen og sesong kan du velge mellom mulching, oppsamling, sideutkast eller bakutkast. Og du kan justere styret til din høyde. Takket være Fulcrum-håndtaket kan du også klappe sammen styrestangen, for å oppbevare gressklipperen på en smidig måte. Den innovative designen gjør at den kan vippes opp til 25° fra klippedekket - noe som gjør at du kan klippe under hekker og langs vegger uten å bli riper, skavd eller skitten.
Kompakt & smidig
Fronten er også beskyttet mot støt og hindringer, og har et transportgrep for enkel løfting.
Fullt utstyrt
Sammen med det fullspekkede panelet, hvor du kan justere hastighet og klippehøyde, kommer gressklipperen dessuten med en oppsamler på hele 60 liter.
Komplett levert
Leveransen inkluderer to STIGA ePower (5 Ah) og en batterilader.
Batterisystemet ePower
Stigas eget ePower-system inneholder delbare batterier med forskjellige kapasiteter. Fra 2 Ah til 7,5 Ah. Den avanserte teknologien gjør batteriene smarte, sikre og holdbare. På denne måten tåler de lange og krevende hagearbeider året rundt, hvor du kan bruke opptil 4 batterier samtidig for de mest kraftige hageapparatene. 48 V-batteriene passer til et komplett utvalg av hageutstyr for alle behov, fra gressklipping og kantklipping til løvblåsing, hekklipping og til og med snørydding.
Om Stiga
Velstelt eller viltvoksende, stor eller liten, spartansk eller fargerik? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som deres eiere. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, noe som er basert på at de har stor forståelse for menneskers forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2L0537978/ST2 |
| Klippebredde | 51 cm |
| Vibrasjonsverdi | 2.5 |
| Produkttype | Gressklipper |
| Lydnivå | 95,6 |
| Oppsamler kapasitet | 60 l |
| Lengde | 1590 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Spenning | 51 V |
| Klippeområde | 1000 m² |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 83.7 |
| El-start | Ja |
| Ca klippetid min/lading | 30 |
| Håndtak | Fulcrum-håndtak |
| Bredde | 550 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | 7-serien |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Effekt/prestering | 1500 kW |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Antall Gir | 6 |
| Oppsamler | Ja |
| Batterikapasitet | 2 x 5 Ah |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Nei |
| Effekt/prestering | 1500 W |
| EAN-nr | 8008984871939 |
