







Gressklipper Stiga700-Serien Multiclip 747E V
12 299 kr

700-Serien Multiclip 747E V
12 299 kr
- Tilbake på lager 30.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Multiclip 747e V mulchingsgressklipper drives av to 48V 5Ah-batterier og dens kraft forsterkes med en ekstra kraftig energibesparende 1,5kW børsteløs motor. Den har et brukervennlig tastatur med eco-modus og kan settes til seks forskjellige hastigheter.
Gressklipping med den nyeste teknologien
Multiclip 747e V kan dekke opptil 800 m2 på 40 minutter på en enkelt lading, og maskinen er preget av fleksibilitet og komfort. En solid plastfront beskytter denne selvgående gressklipperen mot støt og hindringer, og for et perfekt klipperesultat kan du enkelt justere klippehøyden til fem forskjellige høyder, avhengig av hagen din behov. Den intuitive knappesettet gjør det enkelt å håndtere gressklipperen og har en Ecomode-modus og seks forskjellige hastigheter.
Tilpasset Fulcrum-håndtak
Håndtaket med soft grip kan enkelt justeres via glidebryterne for å passe brukerens behov, og når du er ferdig med å klippe, kan håndtaket brettes fremover for enkel lagring. Fulcrum-styret er spesielt utviklet for Stigas gå-bak-gressklippere og gir deg en helt ny opplevelse av gressklipping. Den innovative designen gjør at det kan vinkles opptil 25° fra klippedekket - noe som lar deg klippe under hekker og langs vegger uten å bli riper, gnidd eller skitten.
Kraftpakke fra Stiga
Ekstra kraftig motor på 1,5 kW gir mindre vedlikehold og lengre levetid. Med to 48V 7,5Ah batterier og lader inkludert, klarer Multiclip 747e V opptil 2000 m2 på 75 minutter.
Batterisystemet ePower
Stigas eget ePower-system inneholder delbare batterier med forskjellig kapasitet. Fra 2 Ah til 7,5 Ah. Den avanserte teknologien gjør batteriene smarte, sikre og holdbare. På denne måten kan de håndtere lange og krevende hagearbeid hele året, der du kan bruke opptil 4 batterier samtidig for de mest kraftfulle hagemaskinene. 48V-batteriene passer til et komplett utvalg av hageutstyr for alle behov, fra gressklipping og kantklipping til løvblåsing, hekkklipping og til og med snørydding.
Om Stiga
Velpleiet eller overgrodd, stor eller liten, spartansk eller fargerik? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, basert på deres forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Multiclip 747e V kan dekke opptil 800 m2 på 40 minutter på en enkelt lading, og maskinen er preget av fleksibilitet og komfort. En solid plastfront beskytter denne selvgående gressklipperen mot støt og hindringer, og for et perfekt klipperesultat kan du enkelt justere klippehøyden til fem forskjellige høyder, avhengig av hagen din behov. Den intuitive knappesettet gjør det enkelt å håndtere gressklipperen og har en Ecomode-modus og seks forskjellige hastigheter.
Tilpasset Fulcrum-håndtak
Håndtaket med soft grip kan enkelt justeres via glidebryterne for å passe brukerens behov, og når du er ferdig med å klippe, kan håndtaket brettes fremover for enkel lagring. Fulcrum-styret er spesielt utviklet for Stigas gå-bak-gressklippere og gir deg en helt ny opplevelse av gressklipping. Den innovative designen gjør at det kan vinkles opptil 25° fra klippedekket - noe som lar deg klippe under hekker og langs vegger uten å bli riper, gnidd eller skitten.
Kraftpakke fra Stiga
Ekstra kraftig motor på 1,5 kW gir mindre vedlikehold og lengre levetid. Med to 48V 7,5Ah batterier og lader inkludert, klarer Multiclip 747e V opptil 2000 m2 på 75 minutter.
Batterisystemet ePower
Stigas eget ePower-system inneholder delbare batterier med forskjellig kapasitet. Fra 2 Ah til 7,5 Ah. Den avanserte teknologien gjør batteriene smarte, sikre og holdbare. På denne måten kan de håndtere lange og krevende hagearbeid hele året, der du kan bruke opptil 4 batterier samtidig for de mest kraftfulle hagemaskinene. 48V-batteriene passer til et komplett utvalg av hageutstyr for alle behov, fra gressklipping og kantklipping til løvblåsing, hekkklipping og til og med snørydding.
Om Stiga
Velpleiet eller overgrodd, stor eller liten, spartansk eller fargerik? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er godt etablert på markedet, basert på deres forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de vil ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hagemaskiner, og i Stigas produktutvikling er alltid dette i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 298473278/ST3 |
| Klippebredde | 45 cm |
| Vibrasjonsverdi | 2.5 |
| Produkttype | Gressklipper |
| Lydnivå | 82,6 |
| Lengde | 1420 mm |
| Høyde | 1130 mm |
| Spenning | 48 V |
| Klippeområde | 1200 m² |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 72.4 |
| El-start | Ja |
| Ca klippetid min/lading | 75 |
| Håndtak | Fulcrum-håndtak |
| Bredde | 485 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | 7-serien |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Framhjulsdrift |
| Effekt/prestering | 1500 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Antall Gir | 6 |
| Oppsamler | Nei |
| Batterikapasitet | 2 x 5 Ah |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Nei |
| EAN-nr | 8008984872257 |
