







Trimmer StigaGT 106 C
996 kr
Prispresset

GT 106 C
996 kr
- Tilbake på lager 30.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Med en arbeidsbredde på 30 cm blir denne elektriske trimmeren en verdifull hjelp i hagen for brukeren som vil ha en lett, smidig, stille og miljøvennlig maskin. Teleskopisk rigg av aluminium, justerbart håndtak og roterende trimmerhode er andre egenskaper som gjør denne trimmeren til ett bekvemt og godt valg.
Varemerke
Beskrivelse
Med en arbeidsbredde på 30 cm blir denne elektriske trimmeren en verdifull hjelp i hagen for brukeren som vil ha en lett, smidig, stille og miljøvennlig maskin. Teleskopisk rigg av aluminium, justerbart håndtak og roterende trimmerhode er andre egenskaper som gjør denne trimmeren til ett bekvemt og godt valg.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 252060002/ST1 |
| Farge | Gul/Svart |
| Klippebredde | 30 cm |
| Motoreffekt | 600 W |
| Håndtak | Loop - justerbart |
| Sele | Nej |
| Høyde | 300 mm |
| Lengde | 1030 mm |
| Effekt/prestering | 600 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Fjernes med | Tråd |
| Serie | 1-serien |
| Teleskopskaft | Nei |
| Produkttype | Trimmer |
| Vekt | 2,8 kg |
| Bredde | 620 mm |
| EAN-nr | 8008984853799 |
| Nobb | 60002551 |