




Gresstrimmer StigaSGT 24 AE Med Batteri
1 749 kr

SGT 24 AE Med Batteri
1 749 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gresstrimmer SGT 24 AE fra Stiga leveres med batteri 4,0 og lader.
Maskinen er lett å bruke, lydløs og idealistisk for å klippe gresset i hvert hjørne av din hage. Klippebredde 25-30 cm. Justerbart håndtak for høyeste komfort og det leddede skaftet kan deles i to for enkel oppbevaring.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 271301321/S17 |
| Klippebredde | 30 cm |
| Motoreffekt | 160 W |
| Håndtak | Loop, justerbart |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trimmer |
| Versjon | Med batteri og lader |
| Vibrasjonsverdi | 2 |
| Vekt | 5,7 kg |
| Batterikapasitet | 4 Ah |
| EAN-nr | 8008984788756 |
