

SGT 500 AE
1 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet gresstrimmer fra Stiga som er perfekt for å klippe gress og fintrimme gressplenens kanter. En stille og miljøvenlig trimmer med 30 cm arbeidsbredde. Hodet kan vris 90 grader og har et støttehjul som hjelper til å gi et perfekt snitt ved vertikal kanttrimming. Håndtaket og skaftet kan justeres til den lengde og arbeidsstilling som gir best komfort. Det delbare skaftet sparer plass og forenkler oppbevaringen. Tastaturet forenkler bruken.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet gresstrimmer fra Stiga som er perfekt for å klippe gress og fintrimme gressplenens kanter. En stille og miljøvenlig trimmer med 30 cm arbeidsbredde. Hodet kan vris 90 grader og har et støttehjul som hjelper til å gi et perfekt snitt ved vertikal kanttrimming. Håndtaket og skaftet kan justeres til den lengde og arbeidsstilling som gir best komfort. Det delbare skaftet sparer plass og forenkler oppbevaringen. Tastaturet forenkler bruken.
Batteri og lader følger ikke med!
Kontrollpanel
Det praktiske kontrollpanelet med ergonomiske knapper er plassert ved håndtaket for å gi bedre kontroll og høyere sikkerhet.
Justerbart håndtak
Betjeningen gjør det mulig å tilpasse håndtakets vinkel til brukerens lengde for å gi maksimal komfort.
Justerbar sidelengs
Hodet kan vris 90° og støttehjulet gjør det enkelt å følge og fintrimme vertikale kanter.
Delbart skaft
Det delbare skaftet gjør at maskinen tar opp mindre plass når den ikke brukes og forenkler transporter.
Kontrollpanel
Det praktiske kontrollpanelet med ergonomiske knapper er plassert ved håndtaket for å gi bedre kontroll og høyere sikkerhet.
Justerbart håndtak
Betjeningen gjør det mulig å tilpasse håndtakets vinkel til brukerens lengde for å gi maksimal komfort.
Justerbar sidelengs
Hodet kan vris 90° og støttehjulet gjør det enkelt å følge og fintrimme vertikale kanter.
Delbart skaft
Det delbare skaftet gjør at maskinen tar opp mindre plass når den ikke brukes og forenkler transporter.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 278100008/ST1 |
| Spenning | 48 V |
| Motoreffekt | 380 W |
| Håndtak | Justerbart |
| Sele | Nei |
| Kraftkilde | Batteri |
| Fjernes med | Tråd |
| Teleskopskaft | Ja |
| Produkttype | Trimmer |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vibrasjonsverdi | 2,65 |
| Vekt | 3 kg |
| Topptestet | Ja |
| EAN-nr | 8008984811782 |