
Gresstrimmer StigaSMT 500 AE Multi-Tool
2 490 kr

SMT 500 AE Multi-Tool
2 490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Et kraftig, men samtidig lett og ledningsfritt 48 V multiverktøy bestående av teleskoprør, beskjæringstrimmer og hekksaks. Batteriet kan brukes med alle maskiner i 500-serien.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 278720008/ST2 |
| Kjedehastighet | 5 m/s |
| Spenning | 48 V |
| Motoreffekt | 350 W |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Multitool |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vekt | 6 kg |
| Batterikapasitet | 2 Ah |
| Sverdlengde | 25 cm |
| EAN-nr | 8008984827783 |
| Nobb | 56458882 |
