











Trimmer StigaSBC 48 AE Uten Batteri
1 890 kr

SBC 48 AE Uten Batteri
1 890 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Det nye trådløse konseptet er det perfekte valget for brukere som ønsker full bevegelsesfrihet i hagen. SBC 48 AE er utstyrt med en nyskapende børsteløs 48 V motor for utmerket kapasitet, effektivitet og pålitelighet. Trimmerhodet med Tap & Go og 4-tannblad. Takket være den nye generasjonen litium-ion-batterier, kan vi også love en lengre arbeidstid.
NB! Leveres uten batteri og lader.
NB! Leveres uten batteri og lader.
Varemerke
Beskrivelse
Det nye trådløse konseptet er det perfekte valget for brukere som ønsker full bevegelsesfrihet i hagen. SBC 48 AE er utstyrt med en nyskapende børsteløs 48 V motor for utmerket kapasitet, effektivitet og pålitelighet. Trimmerhodet med Tap & Go og 4-tannblad. Takket være den nye generasjonen litium-ion-batterier, kan vi også love en lengre arbeidstid.
NB! Leveres uten batteri og lader.
NB! Leveres uten batteri og lader.
Annet
- Trimmerhode type: Tap & Go dual line
- Tråddiameter: 2,0 mm
- Knivtype: 4T (Ø 255 mm)
- Trimmerhode type: Tap & Go dual line
- Tråddiameter: 2,0 mm
- Knivtype: 4T (Ø 255 mm)
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 272361008/S17 |
| Klippebredde | 36 cm |
| Motoreffekt | 235 W |
| Håndtak | Loop |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trimmer |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vekt | 5,5 kg |
| EAN-nr | 8008984791251 |
| Nobb | 51738218 |