
Trimmer StigaSGT 24 AE 2.0 Ah
1 290 kr

SGT 24 AE 2.0 Ah
1 290 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SGT 24 AE batteridrevet gresstrimmer er ideell for klipping av gresset i alle hjørner av hagen. Denne batteridrevne gresstrimmeren er stillegående og miljøvennlig, og har en skjærebredde på 25–30 cm. Kombinert med det vippbare skaftet og sideveis vridning av hodet gir den et perfekt kutt av plenkantene mens du selv har en komfortabel arbeidsstilling. Håndtaket med én bøyle kan justeres enkelt ved hjelp av den praktiske knappen. Det leddede skaftet kan deles i to for å spare oppbevaringssplass når trimmeren ikke er i bruk, samt for lettere transport. 4 Ah-batteri og lader medfølger produktet.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SGT 24 AE batteridrevet gresstrimmer er ideell for klipping av gresset i alle hjørner av hagen. Denne batteridrevne gresstrimmeren er stillegående og miljøvennlig, og har en skjærebredde på 25–30 cm. Kombinert med det vippbare skaftet og sideveis vridning av hodet gir den et perfekt kutt av plenkantene mens du selv har en komfortabel arbeidsstilling. Håndtaket med én bøyle kan justeres enkelt ved hjelp av den praktiske knappen. Det leddede skaftet kan deles i to for å spare oppbevaringssplass når trimmeren ikke er i bruk, samt for lettere transport. 4 Ah-batteri og lader medfølger produktet.
Dette produktet drives av et 4 Ah-litiumionbatteri med 24 V spenning, som leveres som standard.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 271301121/ST1 |
| Spenning | 24 V |
| Klippebredde | 30 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trimmer |
| Vekt | 3,8 kg |
| EAN-nr | 8008984799363 |
| Nobb | 53579101 |