
Trimmer StigaSGT 48 AE 2,0 Ah
Topptestet
1 890 kr

SGT 48 AE 2,0 Ah
1 890 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Gresstrimmeren SGT 48 AE har 48V og profesjonelle, men enkle funksjoner. Dette er et lydløst verktøy ideelt for å klippe gress i hjørner av hagen din. Den har en klippebredde på 25-30 cm kombinert med et løpehjul som gir et perfekt klipp selv på plengrensene. Komfort og pålitelighet er sikret med et justerbart håndtak og med en delt aksel som reduserer behovet for lagringsplass. Et 4,0 Ah batteri er allerede inkludert i produktet, som varer opptil 20 minutter med arbeidstid. Laderen er inkludert i pakken, men selges også separat.
Varemerke
Beskrivelse
Gresstrimmeren SGT 48 AE har 48V og profesjonelle, men enkle funksjoner. Dette er et lydløst verktøy ideelt for å klippe gress i hjørner av hagen din. Den har en klippebredde på 25-30 cm kombinert med et løpehjul som gir et perfekt klipp selv på plengrensene. Komfort og pålitelighet er sikret med et justerbart håndtak og med en delt aksel som reduserer behovet for lagringsplass. Et 4,0 Ah batteri er allerede inkludert i produktet, som varer opptil 20 minutter med arbeidstid. Laderen er inkludert i pakken, men selges også separat.
Tilhørende batteri og lader er inkludert i pakken.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 271300108/ST1 |
| Spenning | 48 V |
| Klippebredde | 30 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trimmer |
| Vekt | 3,8 kg |
| EAN-nr | 8008984800687 |
| Nobb | 53529166 |