



Trimmer StigaSGT 48 AE Uten Batteri
Topptestet
999 kr

SGT 48 AE Uten Batteri
999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stiga SGT 48 er en kraftig, batteridrevet gresstrimmer med 48 V batteri. Med fulladet batteri er brukstiden ca. 20 minutter med ett 48V - 2,5 Ah batteri. Trimmeren er en del av en serie med hageprodukter drevet av 48 V batteri.
NB! Leveres uten batteri og lader.
NB! Leveres uten batteri og lader.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 271300008/S17 |
| Klippebredde | 30 cm |
| Motoreffekt | 250 W |
| Håndtak | Loop |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Trimmer |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vibrasjonsverdi | 4 |
| Vekt | 5 kg |
| Batterikapasitet | 2,5 Ah |
| Topptestet | Ja |
| EAN-nr | 8008984792869 |
| Nobb | 51665282 |
