
Gresstrimmer StigaSBC 252
3 390 kr

SBC 252
3 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SBC 252 ryddesag har en kraftig bensinmotor med 51,7 cc (1,55 kW), og er ideell for å takle krevende oppgaver med en skjærebredde på 45 cm. SBC 252 har en velbalansert oppbygning, og det ergonomiske håndtaket med én bøyle sikrer total komfort og kontroll under alle forhold. Ryddesagen leveres med 3T-blad i metall, Tap&Go dobbelttrådet trimmerhode og dobbeltsele. Luftfilterdekselet er lett å åpne med knappen, slik at det går raskt å vedlikeholde og rengjøre luftfilteret.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SBC 252 ryddesag har en kraftig bensinmotor med 51,7 cc (1,55 kW), og er ideell for å takle krevende oppgaver med en skjærebredde på 45 cm. SBC 252 har en velbalansert oppbygning, og det ergonomiske håndtaket med én bøyle sikrer total komfort og kontroll under alle forhold. Ryddesagen leveres med 3T-blad i metall, Tap&Go dobbelttrådet trimmerhode og dobbeltsele. Luftfilterdekselet er lett å åpne med knappen, slik at det går raskt å vedlikeholde og rengjøre luftfilteret.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 287420002/16 |
| Klippebredde | 45 cm |
| Sylindervolum | 52 cc |
| Håndtak | Loop |
| Effekt/prestering | 1,55 kW |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gresstrimmer |
| Vekt | 8,4 kg |
| EAN-nr | 8008984639614 |
| Nobb | 50362003 |