
Gresstrimmer StigaSBC 653 KD
5 490 kr

SBC 653 KD
5 490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SBC 653 KD ryddesag har en 53,2 cc (2 kW) totakts bensinmotor. Denne ryddesagen er optimalt balansert og har et utmerket vekt-/effektforhold. Den har sykkelstyre-håndtak for total kontroll av maskinen og en dobbeltsele som garanterer komfort under bruk. Vinkelen på dobbelthåndtaket kan lett justeres ved hjelp av en praktisk klips og uten bruk av verktøy, og håndtaket kan justeres slik at produktet tar mindre plass under transport. Det myke håndtaket med ekstra godt gummigrep gjør håndteringen trygg og komfortabel.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SBC 653 KD ryddesag har en 53,2 cc (2 kW) totakts bensinmotor. Denne ryddesagen er optimalt balansert og har et utmerket vekt-/effektforhold. Den har sykkelstyre-håndtak for total kontroll av maskinen og en dobbeltsele som garanterer komfort under bruk. Vinkelen på dobbelthåndtaket kan lett justeres ved hjelp av en praktisk klips og uten bruk av verktøy, og håndtaket kan justeres slik at produktet tar mindre plass under transport. Det myke håndtaket med ekstra godt gummigrep gjør håndteringen trygg og komfortabel.
Den enkle startfunksjonen gjør det raskt og enkelt starte ryddesagen. SBC 653 KD har et vibrasjonsstyringssystem (VCS) og 1,1 liters drivstofftank med støtbeskyttelse. Filterdekselet er lett å åpne, slik at det er raskt å rengjøre luftfilteret og utføre rutinemessig vedlikehold. Det forsterkede skaftet gjør maskinen mer robust og reduserer vibrasjonene, noe som gjør den egnet for tunge og langvarige oppgaver, samtidig som den gir høy brukerkomfort over tid. Det nye Tap&Go dobbelttrådete trimmerhodet mater raskt ut tråd automatisk når du trykker det mot bakken. Det tretannete TRI ARC-bladet på 255 mm er ideelt for å kutte buskas, sammen med bladsettet og beskyttelsen.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 288421102/14 |
| Sylindervolum | 53,2 cc |
| Håndtak | Dobbelthåndtak |
| Sele | Dobbel sele |
| Høyde | 28 cm |
| Lengde | 187 cm |
| Effekt/prestering | 2000 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Fjernes med | Blad |
| Turtall | 9600 v/min |
| Produkttype | Gresstrimmer |
| Vibrasjonsverdi | 3,99 |
| Vekt | 10,5 kg |
| Bredde | 29 cm |
| EAN-nr | 8008984630574 |
| Nobb | 48660882 |