
Trimmer StigaSBC 627 KD
3 390 kr

SBC 627 KD
3 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kompakt design, lavt lydnivå, lave vibrasjoner, lavt brennstoff forbruk og høy komfort er noen av fordelene med Stigas gresstrimmer. SBC 627 KD har verktøyløs justering av håndtak som er roterbart 90 grader for enkel transport. Trimmerhode med Tap&Go for enkelt bytte av trimmertråd.
Annet
Tankvolum: 0,5 L
Tråddiameter: 2,4 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Tankvolum: 0,5 L
Tråddiameter: 2,4 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 288121002/14 |
| Klippebredde | 43 cm |
| Sylindervolum | 26,3 cc |
| Motoreffekt | 770 W |
| Håndtak | Dobbelthåndtak |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Trimmer |
| Vekt | 7,2 kg |
| EAN-nr | 8008984622746 |
| Nobb | 47480663 |
