







Trimmer StigaSBC 635 KD
3 644 kr

SBC 635 KD
3 644 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kompakt design, lavt lydnivå, lave vibrasjoner, lavt brennstoff forbruk og høy komfort er noen av fordelene med Stigas gresstrimmer. SBC 635 KD har verktøyløs justering av håndtak som er roterbart 90 for enkel transport. Trimmerhode med Tap&Go for enkelt bytte av trimmertråd.
Annet
Tankvolum: 0,7 L
Tråddiameter: 2,4 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Tankvolum: 0,7 L
Tråddiameter: 2,4 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 288221002/14 |
| Klippebredde | 43 cm |
| Sylindervolum | 34,4 cc |
| Motoreffekt | 1030 W |
| Håndtak | Dobbelthåndtak |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Trimmer |
| Vekt | 7,6 kg |
| EAN-nr | 8008984622760 |
| Nobb | 47480697 |
