







Batteridrevet Gressklipper StigaTornado 398E
Topptestet
39 999 kr

Tornado 398E
39 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tornado 398e gir deg det beste fra alle verdener: kraften fra en bensindrevet gressklipper - men uten de vanlige utslippene og støyen. Batteriets kraft og holdbarhet dekker opptil 5500 m² på en lading (Utstyrt med 1 batteri).
Komfort & kraft
Opplev uovertruffen komfort ved hver kjøring med de nye egenskapene til Stiga-traktorer: setet med høy rygg har en myk, konkav form og ventilasjonshull for å holde deg kjølig; brukervennlige knotter for å justere posisjonen din raskt og enkelt. Sett deg ned med letthet takket være det utskårne designet på rattet og sikre telefonen din med den spesifikke holderen som holder eiendelene dine i nærheten.
Enkel navigasjon
Et brukervennlig instrumentpanel viser batteristatus og har en enkel startknapp. En transakselmotor på 1,2 kW gir deg hastigheter på opptil 9,5 km/t, mens to knivmotorer på totalt 3 kW er fri for belter, remskiver og kostbar vedlikehold. Og hver klippesession er en glede takket være Tornado 398e's generøse klippebredde på 98 cm, justerbar til 7 høyder mellom 25 og 80 mm.
Inkludert ved levering:
Lader, tilhengerfeste & mulchingsett er inkludert. Batteri må kjøpes separat.
Om Stiga
Pent eller overgrodd, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, basert på deres store forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hageutstyr, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Opplev uovertruffen komfort ved hver kjøring med de nye egenskapene til Stiga-traktorer: setet med høy rygg har en myk, konkav form og ventilasjonshull for å holde deg kjølig; brukervennlige knotter for å justere posisjonen din raskt og enkelt. Sett deg ned med letthet takket være det utskårne designet på rattet og sikre telefonen din med den spesifikke holderen som holder eiendelene dine i nærheten.
Enkel navigasjon
Et brukervennlig instrumentpanel viser batteristatus og har en enkel startknapp. En transakselmotor på 1,2 kW gir deg hastigheter på opptil 9,5 km/t, mens to knivmotorer på totalt 3 kW er fri for belter, remskiver og kostbar vedlikehold. Og hver klippesession er en glede takket være Tornado 398e's generøse klippebredde på 98 cm, justerbar til 7 høyder mellom 25 og 80 mm.
Inkludert ved levering:
Lader, tilhengerfeste & mulchingsett er inkludert. Batteri må kjøpes separat.
Om Stiga
Pent eller overgrodd, stort eller lite, spartansk eller fargerikt? Hager kommer i mange forskjellige størrelser og former, akkurat som eierne deres. Stiga elsker alle varianter, deres ambisjon er alltid å skape det beste utstyret for akkurat din unike hage, slik at du virkelig kan nyte den. Stiga er veletablert i markedet, basert på deres store forståelse for folks forskjellige behov, vaner og hvordan de ønsker å ta vare på hagene sine. Det nordiske klimaet stiller høye kvalitetskrav til hageutstyr, og i Stigas produktutvikling er dette alltid i fokus sammen med ergonomi, miljøpåvirkning og høy sikkerhetstenkning.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T0670481/ST1 |
| Klippebredde | 98 cm |
| Produkttype | Åkgräsklippare |
| Arbeidsbredde | 11,98 cm |
| Hastighet | 9 km/h |
| Gir | Elektrisk |
| Lengde | 1647 cm |
| Høyde | 1098 mm |
| Spenning | 56 V |
| Klippeområde | 7000 m² |
| El-start | Ja |
| Bredde | 1198 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | Tornado |
| MultiClip | Ja |
| Fremdriftssystem | Bakhjulsdrift |
| Effekt/prestering | 4500 W |
| Motorprodusent | Stiga |
| Farge | Gul/Svart |
| Topptestet | Ja |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Ja |
| LEDlamper | Ja |
| Lengde | 1647 mm |
| EAN-nr | 8008984873070 |
