




Hekksaks StigaSHT 700
1 990 kr
Beskrivelse
Miljøvennlig elektrisk hekksaks med laserslipt sverd. Ergonomisk håndtak som er justerbart i 3 stillinger. Det dobbeltsidige bladet øker effektiviteten og rekkevidden.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 256070002/12 |
| Håndtak | Vridbar front 90° - 3 posisjoner |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Hekksaks |
| Motoreffekt | 700 W |
| Sverdlengde | 67 cm |
| Vekt | 4,2 kg |
| EAN-nr | 8008984612082 |
| Nobb | 47480803 |

