










SHT 48 AE uten Batteri og Lader
999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Det nye trådløse konseptet er det perfekte valget for brukere som vil ha full bevegelsesfrihet i sin hage, og den moderne lithium-ion teknologien gir deg en smidig og funksjonell 48V hekksaks. Dobbelt laserslipt sverd gir en klippelengde på 56 cm og du når lett de aller høyeste grenene på hekken din. 180° justerbart håndtak for å oppnå den beste arbeidsstillingen. Hekksaksen leveres uten batteri og lader, dette kan kjøpes som tilbehør.
Varemerke
Beskrivelse
Det nye trådløse konseptet er det perfekte valget for brukere som vil ha full bevegelsesfrihet i sin hage, og den moderne lithium-ion teknologien gir deg en smidig og funksjonell 48V hekksaks. Dobbelt laserslipt sverd gir en klippelengde på 56 cm og du når lett de aller høyeste grenene på hekken din. 180° justerbart håndtak for å oppnå den beste arbeidsstillingen. Hekksaksen leveres uten batteri og lader, dette kan kjøpes som tilbehør.
Annet
Knivbredde: 61 mm
Knivtype: Dobbelt slipt laserskåret
Knivbredde: 61 mm
Knivtype: Dobbelt slipt laserskåret
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 273560008/S15 |
| Håndtak | Vridbart 180° - 3 posisjoner |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Hekksaks |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Motoreffekt | 48 W |
| Sverdlengde | 56 cm |
| Topptestet | Ja |
| Vekt | 2,7 kg |
| EAN-nr | 8008984632844 |
| Nobb | 48661544 |
