



Hekksaks StigaSHT 500 AE
1 549 kr

SHT 500 AE
1 549 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet hekksaks fra Stiga med 58-centimeters dobbeltsidig sverd og håndtak som kan vris 180° og låses i fem posisjoner for å minske belastningen på armer og håndledd, uansett om du klipper horisontalt eller vertikalt. Hekksaksen lar deg arbeide med maksimal frihet og komfort. Konstruksjonen gir lave vibrasjoner, lavere vedlikeholdsbehov, stille drift og ingen utslipp.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet hekksaks fra Stiga med 58-centimeters dobbeltsidig sverd og håndtak som kan vris 180° og låses i fem posisjoner for å minske belastningen på armer og håndledd, uansett om du klipper horisontalt eller vertikalt. Hekksaksen lar deg arbeide med maksimal frihet og komfort. Konstruksjonen gir lave vibrasjoner, lavere vedlikeholdsbehov, stille drift og ingen utslipp.
Batteri og lader følger ikke med!
Praktisk betjening
Alle bryterne er praktisk plassert på håndtaket, slik at produktet kan brukes trygt og enkelt.
Dobbeltvirkende kniv
Det laserskårede dobbeltbladet på 58 cm gir et umiddelbart og presist kutt. Avstanden mellom tennene er 27 mm.
Roterende håndtak
Det ergonomiske bakre håndtaket kan vris 180° og låses i fem ulike posisjoner, som gjør det enkelt å veksle mellom horisontal og vertikal klipping.
Støtte
Støtten ved basen gjør det enkelt å plassere maskinen i en stabil posisjon på bakken uten å riskere å skade noen.
Praktisk betjening
Alle bryterne er praktisk plassert på håndtaket, slik at produktet kan brukes trygt og enkelt.
Dobbeltvirkende kniv
Det laserskårede dobbeltbladet på 58 cm gir et umiddelbart og presist kutt. Avstanden mellom tennene er 27 mm.
Roterende håndtak
Det ergonomiske bakre håndtaket kan vris 180° og låses i fem ulike posisjoner, som gjør det enkelt å veksle mellom horisontal og vertikal klipping.
Støtte
Støtten ved basen gjør det enkelt å plassere maskinen i en stabil posisjon på bakken uten å riskere å skade noen.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 278300008/ST1 |
| Håndtak | Roterbart - 5 posisjoner |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Hekkksaks |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Spenning | 48 V |
| Motoreffekt | 350 W |
| Maks Kvistdiameter | 27 mm |
| Sverdlengde | 58 cm |
| Vekt | 3,5 kg |
| EAN-nr | 8008984811812 |