
Hekksaks STIHLHL-KM 145° til Teleskofskaft
fra3 606 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hekksaks STIHL HL-KM 145° er en del av STIHLs kombiverktøy Stanghekksaks.
Perfekt for krevende klipping av både høye hekker og arbeid nær bakken. Knivbjelken kan justeres trinnvis 145° og kan fullstendig felles ned. Svært praktisk både for oppbevaring og transport. Hekksaksen er 50 cm lang, og når den er montert på kombimotoren, blir lengden 148 cm. Passer til alle kombimotorer med løkkegrep (R).
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Farge | Sort/Sølv |
| Produkttype | Kombinasjonssystem |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 135 mm |
| Lengde | 910 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Design | 50 cm till Teleskopskaft, 60 cm till Teleskopskaft |
| Produsentens Art.Nr. | 42437405003, 42437405008 |
| Vekt | 2,3, 3,73 kg |
