Beskrivelse
Hekksaks Husqvarna 122HD45 er en lett hekksaks med lav lyd for hjemmebruk med brukervennlige funksjoner som Smart Start. Utstyrt med automatisk stoppfunksjon og LowVib.
Smart Start®
Motor og startapparat er utviklet slik at maskinen starter raskt uten større anstrengelse. Reduserer trekkraften i startsnoren.
Automatisk stoppregulering
Stoppregulering som automatisk går tilbake til ON-posisjon for problemfri oppstart.
Lavt motorstøy
Motorutformingen gir lav støynivå, slik at verken du eller naboene dine blir forstyrret.
LowVib®
LowVib® reduserer effektivt vibrasjonene i håndtakene og sparer brukerens armer og hender.
Drivstoffpumpe
Drivstoffpumpens utforming gjør maskinen veldig lett å starte.
På dette produktet utføres PDI (inspeksjon før levering), noe som betyr at produktet vil bli pakket ut, gjennomgått, og at leveringskontroll utføres. Se kjøpsvilkår for mer informasjon og les Sikkerhetsforskrifter (PDF Sikkerhetsforskrifter).
Motor og startapparat er utviklet slik at maskinen starter raskt uten større anstrengelse. Reduserer trekkraften i startsnoren.
Automatisk stoppregulering
Stoppregulering som automatisk går tilbake til ON-posisjon for problemfri oppstart.
Lavt motorstøy
Motorutformingen gir lav støynivå, slik at verken du eller naboene dine blir forstyrret.
LowVib®
LowVib® reduserer effektivt vibrasjonene i håndtakene og sparer brukerens armer og hender.
Drivstoffpumpe
Drivstoffpumpens utforming gjør maskinen veldig lett å starte.
På dette produktet utføres PDI (inspeksjon før levering), noe som betyr at produktet vil bli pakket ut, gjennomgått, og at leveringskontroll utføres. Se kjøpsvilkår for mer informasjon og les Sikkerhetsforskrifter (PDF Sikkerhetsforskrifter).
Dokument
Kundeomtale
Her ser du hva andre kunder synes, anmeldelsene kommer utelukkende fra kunder som har kjøpt produktet. Vi viser alle anmeldelser uansett vurdering for å kunne hjelpe deg med å finne riktig produkt.
Carita U
Verifisert kunde
for 6 år siden
Jätte bra häcksax Det som jag lite saknade var att saxen kunde ha varit lite längre
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000366021 |
| Håndtak | 2-hender |
| Produsentens Art.Nr. | 9665323-01 |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | Pro |
| Produkttype | Hekksaks |
| Garanti | 2 år |
| Sylindervolum | 21,7 cc |
| Motoreffekt | 600 W |
| Sverdlengde | 45 cm |
| Vekt | 4,7 kg |
| EAN-nr | 7391883532300 |


