















SHP 60
2 090 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En kraftig bensinhekksaks passer også en stor hekk. Den har en effektiv vibrasjonsdemper som reduserer belastningen på armer og hender. Justerbart håndtak, 180 grader i tre moduser, for en ergonomisk arbeidsstilling. Det tosidige laserslipte sverdet øker kapasiteten på grunn av mer holdbart sverd.
Varemerke
Beskrivelse
En kraftig bensinhekksaks passer også en stor hekk. Den har en effektiv vibrasjonsdemper som reduserer belastningen på armer og hender. Justerbart håndtak, 180 grader i tre moduser, for en ergonomisk arbeidsstilling. Det tosidige laserslipte sverdet øker kapasiteten på grunn av mer holdbart sverd.
Annet
Knivdimensjon: 610 mm
Knivtype: Dobbelt, laserskåretTannavstand: 27 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Knivdimensjon: 610 mm
Knivtype: Dobbelt, laserskåretTannavstand: 27 mm
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 252961002/14 |
| Håndtak | Vridbart 180° - 3 posisjoner |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Hekksaks |
| Sylindervolum | 24,5 cc |
| Motoreffekt | 850 W |
| Sverdlengde | 55 cm |
| Vekt | 5,5 kg |
| EAN-nr | 8008984626997 |
| Nobb | 48056566 |