








Høytrykkspyler EinhellTC-HP 130
1 387 kr1 815 kr
Spar 24 %
Kampanje
tom 30/4

TC-HP 130
1 387 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Høytrykksspyler fra merket Einhell. Kompakt og plassbesparende design. Lett å transportere og perfekt for mange forskjellige formål. Slås automatisk på og av under bruk. Vanntilkobling med innebygd filter. Trykk og styrke kan reguleres med dysene.Modulært hurtigkoblingssystem. Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste og rengjøringsmiddelbeholder.
Varemerke
Beskrivelse
Høytrykksspyler fra merket Einhell. Kompakt og plassbesparende design. Lett å transportere og perfekt for mange forskjellige formål. Slås automatisk på og av under bruk. Vanntilkobling med innebygd filter. Trykk og styrke kan reguleres med dysene.Modulært hurtigkoblingssystem. Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste og rengjøringsmiddelbeholder.
Informasjon
- Kompakt og plassbesparende design
- Lett å transportere og perfekt til mange ulike formål
- Slår seg automatisk på og av under bruk
- Vanntilkobling med innebygd filter
- Trykk og styrke kan reguleres med dysene
- Modulært hurtigkoblingssystem
- Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste og rengjøringsmiddelbeholder
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 1500 W
- Maks. trykk: 130 bar
- Maks. kapasitet: 390 l/time
- Maks. vanntemperatur: 40 °C
- Kompakt og plassbesparende design
- Lett å transportere og perfekt til mange ulike formål
- Slår seg automatisk på og av under bruk
- Vanntilkobling med innebygd filter
- Trykk og styrke kan reguleres med dysene
- Modulært hurtigkoblingssystem
- Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste og rengjøringsmiddelbeholder
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 1500 W
- Maks. trykk: 130 bar
- Maks. kapasitet: 390 l/time
- Maks. vanntemperatur: 40 °C
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4140750 |
| Serie | Einhell Classic |
| Type | Høytrykkspyler |
| Bruksområde | GDS |
| Lengde Slange | 5 m |
| Maks Trykk | 130 bar |
| Maks Temperatur | 40 °C |
| Effekt | 1500 W |
| Vekt | 5,1 kg |
| EAN-nr | 4006825646399 |
| Nobb | 60075111 |