








Høytrykkspyler EinhellTE-HP 140
2 814 kr3 752 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 30/4

TE-HP 140
2 814 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Høytrykksspyler fra merket Einhell. Kompakt og plassbesparende design. Lett å transportere og perfekt for mange forskjellige formål. Slås automatisk på og av under bruk. Vanntilkobling med innebygd filter. Trykk og styrke kan reguleres med dysene. Modulært hurtigkoblingssystem. Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste, rengjøringsmiddelbeholder og terrasserenser
Varemerke
Beskrivelse
Høytrykksspyler fra merket Einhell. Kompakt og plassbesparende design. Lett å transportere og perfekt for mange forskjellige formål. Slås automatisk på og av under bruk. Vanntilkobling med innebygd filter. Trykk og styrke kan reguleres med dysene. Modulært hurtigkoblingssystem. Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste, rengjøringsmiddelbeholder og terrasserenser
Informasjon
- Kompakt og plassbesparende design
- Lett å transportere og perfekt til mange formål
- Slår seg automatisk på og av under bruk
- Vanntilkobling med innebygd filter
- Trykk og styrke kan reguleres med dysene
- Modulært hurtigkoblingssystem
- Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste, rengjøringsmiddelbeholder og terrasserenser
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 1900 W
- Maks. trykk: 140 bar
- Maks. kapasitet: 420 l/time
- Maks. vanntemperatur: 40 °C
- Kompakt og plassbesparende design
- Lett å transportere og perfekt til mange formål
- Slår seg automatisk på og av under bruk
- Vanntilkobling med innebygd filter
- Trykk og styrke kan reguleres med dysene
- Modulært hurtigkoblingssystem
- Inkl. pistol, slange, lanse, roterende dyse, punkt- og bredstråledyse, børste, rengjøringsmiddelbeholder og terrasserenser
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 1900 W
- Maks. trykk: 140 bar
- Maks. kapasitet: 420 l/time
- Maks. vanntemperatur: 40 °C
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4140760 |
| Serie | Einhell Expert |
| Type | Høytrykkspyler |
| Bruksområde | GDS |
| Lengde Slange | 5 m |
| Maks Trykk | 140 bar |
| Maks Temperatur | 40 °C |
| Effekt | 1900 W |
| Kullsyremaskin | Nei |
| EAN-nr | 4006825646412 |
| Nobb | 60074981 |