




Høytrykksspyler LavorProTormenta 28
4 295 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr

Kraftig, støysvak høytrykksspyler utstyrt med overbelastningsvern. Messingpumpe med stålstempel og innebygd overstrømningsventil. Automatisk start-/stoppsystem og integrert kjemibeholder for direkte sug. Trykkregulator, vogn med ergonomisk håndtak, kabelholder, tilbehørsholder og integrert slangetrommel. Maks inntakstemperatur 40°C. En solid høytrykksspyler for både profesjonelle og den kresne amatør.
Varemerke
Beskrivelse
Kraftig, støysvak høytrykksspyler utstyrt med overbelastningsvern. Messingpumpe med stålstempel og innebygd overstrømningsventil. Automatisk start-/stoppsystem og integrert kjemibeholder for direkte sug. Trykkregulator, vogn med ergonomisk håndtak, kabelholder, tilbehørsholder og integrert slangetrommel. Maks inntakstemperatur 40°C. En solid høytrykksspyler for både profesjonelle og den kresne amatør.
Inkludert tilbehør
-Høytrykkspistol med bajonettfeste
-Høytrykkslans med bajonettfeste
-Turbolans med bajonettfeste
-5 meter strømkabel
-8 meter stålflettet høytrykksslange med hurtigkobling
-Integrert slangetrommel
Tekniske data
Nettspenning: 230 V
-Effekt: 2800 W
-Arbeidstrykk: 160 bar
-Kapasitet: 560 l/h (9,3 l/min)
-Størrelse (lxbxh): 40x42x105 cm
-Vekt: 25,3 kg
-Høytrykkspistol med bajonettfeste
-Høytrykkslans med bajonettfeste
-Turbolans med bajonettfeste
-5 meter strømkabel
-8 meter stålflettet høytrykksslange med hurtigkobling
-Integrert slangetrommel
Tekniske data
Nettspenning: 230 V
-Effekt: 2800 W
-Arbeidstrykk: 160 bar
-Kapasitet: 560 l/h (9,3 l/min)
-Størrelse (lxbxh): 40x42x105 cm
-Vekt: 25,3 kg
Egenskaper
| Varemerke | LavorPRO |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000480863 |
| Type | Høytrykksspyler |
| Kraftkilde | El 230V |
| Produsentens Art.Nr. | 8.078.0001 |
| Garanti | 2 år |
| Flöde | 9,3 l/min |
| Effekt | 2800 W |
| Trykk | 160 Bar |
| Lengde | 40 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Vekt | 25 kg |
| Høyde | 105 cm |
| Lengde Slange | 8 m |
| EAN-nr | 8013298207701 |