



Jordfreser HusqvarnaTR 348
18 805 kr
Prispresset

TR 348
18 805 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
TR 348 er en lett, kompakt og brukervennlig jordfreser med stor manøvrerbarhet. Den er utstyrt med en høykvalitets girkasse, spiralformede freserkors og en arbeidsbredde på 48 cm, noe som gir god ytelse og holdbarhet.
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000775280 |
| Kraftkilde | Bensin |
| Sylindervolum | 212 cc |
| Arbeidsdybde | 15 cm |
| Lengde | 1700 mm |
| Høyde | 1000 mm |
| Vekt | 49 kg |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 83.3 dBa |
| Bruksområde | GDS |
| Tankvolum | 3,6 l |
| Bredde | 570 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 9706528-01 |
| Effekt/prestering | 4 kW |
| Motorprodusent | Rato |
| Motornavn | R210 |
| Turtall | 3300 v/min |
| EAN-nr | 7333377090088 |

