




LXT DUB186Z LXT 18V uten Batteri og Lader
1 019 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En smidig løvblåser for å blåse bort avfall og løv. Den er også egnet for rengjøring av støpeformer, maskiner eller arbeidsplasser. Viften har en trinnløs justering av luftvolumet og kommer med et langt blåserør. Leveres med både kort og langt munnstykke.
OBS! Leveres uten batteri og lader.
Tekniske data
- Spenning LXT: 1
- Spenning: 18 V
- Batteribeskyttelsessystem: 1
- Turtall: 0 - 18 000 min⁻¹
- Blåsehastighet (maks): 68 /98 m/sec
- Blåsekraft: 2,5 / 3,1 N
- Maks luftmengde: 3,2 m³/min
- Kontinuerlig drift 18V / 5.0Ah: 130 / 50 / 21 min
- Lydeffektnivå: 95 dB(A)
- Lydtrykknivå: 84 dB(A)
- Støymåletoleranse (K-faktor): 3 dB(A)
- Vibrasjonsnivå: ≤ 2,5 m/sec²
- Vibrasjonstoleranse (K-faktor): 1,5 m/sec²
- Vekt med standardbatteri: 1,6 - 2,1 kg
- Mål (LxBxH): 861 x 156 x 210 mm
Tekniske data
- Spenning LXT: 1
- Spenning: 18 V
- Batteribeskyttelsessystem: 1
- Turtall: 0 - 18 000 min⁻¹
- Blåsehastighet (maks): 68 /98 m/sec
- Blåsekraft: 2,5 / 3,1 N
- Maks luftmengde: 3,2 m³/min
- Kontinuerlig drift 18V / 5.0Ah: 130 / 50 / 21 min
- Lydeffektnivå: 95 dB(A)
- Lydtrykknivå: 84 dB(A)
- Støymåletoleranse (K-faktor): 3 dB(A)
- Vibrasjonsnivå: ≤ 2,5 m/sec²
- Vibrasjonstoleranse (K-faktor): 1,5 m/sec²
- Vekt med standardbatteri: 1,6 - 2,1 kg
- Mål (LxBxH): 861 x 156 x 210 mm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000001560 |
| Batteriserie | LXT |
| Spenning | 18 V |
| Høyde | 210 mm |
| Lengde | 861 mm |
| Produsentens Art.Nr. | DUB186ZX1 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 82,5 dBa |
| Turtall | 18000 v/min |
| Produkttype | Løvblåser |
| Bruksområde | PRO |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vekt | 1,4 kg |
| Bredde | 156 mm |
| Støynivå | 1,6 dBa |
| Lydnivå | 92,4 |
| EAN-nr | 0088381751452 |
