











Motorsag StigaSC 48 AE Uten Batteri
2 190 kr

SC 48 AE Uten Batteri
2 190 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Den nye batteriteknologiens motorsag med alle finesser som kommer med en trådløs maskin, Motorsagen er utrustet med en innovativ børsteløs 48V motor for utmerket kapasitet, effektivitet og pålitelighet. Velbalansert og lett for enkel og behagelig bruk. Denne modellen har et 14 tommers sverd og du kan enkelt stramme kjedet uten verktøy takket være Quick Tensioning System. Med den nye generasjons lithium-ionbatteriet får du også en lengre arbeidstid.
Varemerke
Beskrivelse
Den nye batteriteknologiens motorsag med alle finesser som kommer med en trådløs maskin, Motorsagen er utrustet med en innovativ børsteløs 48V motor for utmerket kapasitet, effektivitet og pålitelighet. Velbalansert og lett for enkel og behagelig bruk. Denne modellen har et 14 tommers sverd og du kan enkelt stramme kjedet uten verktøy takket være Quick Tensioning System. Med den nye generasjons lithium-ionbatteriet får du også en lengre arbeidstid.
Sverdlengde: 14"
NB! Leveres uten batteri og lader.
NB! Leveres uten batteri og lader.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 274141008/S15 |
| Motoreffekt | 1200 W |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Motorsag |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vekt | 3,6 kg |
| Sverdlengde | 35 cm |
| EAN-nr | 8008984632851 |
| Nobb | 48661552 |