







Motorsag StigaSPR 500 AE
2 390 kr
Beskrivelse
En kraftig, men kompakt og letthåndterlig 30 cm motorsag med topphåntak. Kompitabel med 48V 4Ah batteri som passer til alt av verktøy i 500-serien.
Med den 48V batteridrevne STIGA SPR 500 AE motorsag, får du mindre støy, vibrasjoner og null utslipp.
SPR 500 AE er ideell for arbeid i treet, er kompakt og lett nok til å være svært manøvrerbar der det er begrenset plass.
Den er utstyrt med en metallkrok som gjør klatring med maskinen enklere og tryggere. SPR 500 har en hurtigvirkende kjedebrems som aktiveres enten manuelt eller automatisk når tregheten forårsaket av tilbakeslag oppdages.
SPR 500 har et topphåndtak og bredt sidehåndtak for sikker og komfortabel jobbing, et gjennomsiktig oljetankvindu for enklere vedlikehold.
4Ah batteriet (ikke inkludert) til SPR 500 AE kan brukes til alle håndholdte verktøy og gressklippere i STIGA sin 500-serie. ADVARSEL: Denne motorsagen er kun til bruk av opplærte fagfolk. Bruk uten riktig trening kan føre til alvorlige skader.
SPR 500 AE er ideell for arbeid i treet, er kompakt og lett nok til å være svært manøvrerbar der det er begrenset plass.
Den er utstyrt med en metallkrok som gjør klatring med maskinen enklere og tryggere. SPR 500 har en hurtigvirkende kjedebrems som aktiveres enten manuelt eller automatisk når tregheten forårsaket av tilbakeslag oppdages.
SPR 500 har et topphåndtak og bredt sidehåndtak for sikker og komfortabel jobbing, et gjennomsiktig oljetankvindu for enklere vedlikehold.
4Ah batteriet (ikke inkludert) til SPR 500 AE kan brukes til alle håndholdte verktøy og gressklippere i STIGA sin 500-serie. ADVARSEL: Denne motorsagen er kun til bruk av opplærte fagfolk. Bruk uten riktig trening kan føre til alvorlige skader.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 278420008/ST2 |
| Sagkjededeling | 12 Tum |
| Kjedehastighet | 20 m/s |
| Farge | Gul/Svart |
| Spenning | 48 V |
| Motoreffekt | 1000 W |
| Høyde | 243 mm |
| Lengde | 600 mm |
| Effekt/prestering | 1000 W |
| Kjededeling | 12 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Motorsag |
| Vibrasjonsverdi | 5,87 |
| Vekt | 3,45 kg |
| Bredde | 215 mm |
| Sverdlengde | 30 cm |
| Sverdlengde | 11,81 tommer |
| EAN-nr | 8008984844421 |
| Nobb | 57172598 |

