
Kjedesag StigaSP 386
2 390 kr

SP 386
2 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kjedesag SP 386 fra Stiga.
- Kraftkilde: Bensin 2-takter
- Slagvolum: 38,5 cc (1,6 kW)
- Sverdlengde: 40 cm (16")
- Kjedetype: 3/8" .050" (91PX-57X)
- Kjedebrems: Manuell og treg
- Kjedehastighet: 22,8 m/s
- Oljetank, kapasitet: 0,26 L
- Oljepumpe: Automatisk justerbar
- Strammesystem: Side skrue stramming
- Kraftkilde: Bensin 2-takter
- Slagvolum: 38,5 cc (1,6 kW)
- Sverdlengde: 40 cm (16")
- Kjedetype: 3/8" .050" (91PX-57X)
- Kjedebrems: Manuell og treg
- Kjedehastighet: 22,8 m/s
- Oljetank, kapasitet: 0,26 L
- Oljepumpe: Automatisk justerbar
- Strammesystem: Side skrue stramming
Varemerke
Beskrivelse
Kjedesag SP 386 fra Stiga.
- Kraftkilde: Bensin 2-takter
- Slagvolum: 38,5 cc (1,6 kW)
- Sverdlengde: 40 cm (16")
- Kjedetype: 3/8" .050" (91PX-57X)
- Kjedebrems: Manuell og treg
- Kjedehastighet: 22,8 m/s
- Oljetank, kapasitet: 0,26 L
- Oljepumpe: Automatisk justerbar
- Strammesystem: Side skrue stramming
- Kraftkilde: Bensin 2-takter
- Slagvolum: 38,5 cc (1,6 kW)
- Sverdlengde: 40 cm (16")
- Kjedetype: 3/8" .050" (91PX-57X)
- Kjedebrems: Manuell og treg
- Kjedehastighet: 22,8 m/s
- Oljetank, kapasitet: 0,26 L
- Oljepumpe: Automatisk justerbar
- Strammesystem: Side skrue stramming
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 240381602/S17 |
| Kjedehastighet | 22,8 m/s |
| Sylindervolum | 38,5 cc |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Kjedesag |
| Vekt | 7,6 kg |
| Sverdlengde | 40 cm |
| EAN-nr | 8008984784390 |
| Nobb | 51668343 |