




SEV 2416 Q
1 749 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Stiga SEV 2416 Q er en ergonomisk, miljøvennlig og brukervennlig elektrisk motorsag med 2400 W motor. Den vertikale motoren gjør motorsagen mer balansert og allsidig. Du får en utmerket ytelse med lav vekt og minimal påvirkning på føreren og miljøet. Stiga SEV 2416 Q er utstyrt med en automatisk oljepumpe for å smøre kjedet og du kan enkelt stramme kjedet uten bruk av verktøy, takket være hurtigstramming og overbelastningsvern.
Varemerke
Beskrivelse
Stiga SEV 2416 Q er en ergonomisk, miljøvennlig og brukervennlig elektrisk motorsag med 2400 W motor. Den vertikale motoren gjør motorsagen mer balansert og allsidig. Du får en utmerket ytelse med lav vekt og minimal påvirkning på føreren og miljøet. Stiga SEV 2416 Q er utstyrt med en automatisk oljepumpe for å smøre kjedet og du kan enkelt stramme kjedet uten bruk av verktøy, takket være hurtigstramming og overbelastningsvern.
Sverdlengde: 16"
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 292816182/14 |
| Motoreffekt | 2400 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Motorsag |
| Vekt | 5,3 kg |
| Sverdlengde | 40 cm |
| Sverdlengde | 15,75 tommer |
| EAN-nr | 8008984623149 |
| Nobb | 47483304 |