



Motorsag StigaSP 375
1 790 kr

SP 375
1 790 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SP 375 motorsag har en 37,2 cc (1,2 kW) bensinmotor og er utviklet for privat bruk samtidig som du nyter sikkerheten, ergonomien og påliteligheten til et profesjonelt verktøy. SP 375 har et utmerket kraft-/vektforhold, mens fjærsystemet sikrer lave nivåer av utslipp, støy og vibrasjoner. Sverdet måler 35 cm (14") og kjedet kan nå 21 m/s. Det bakre håndtaket med mykt grep sørger for et godt grep om motorsagen for bedre sikkerhet og komfort. Hurtigutløsersystemet gir umiddelbar tilgang til luftfilteret og tennpluggen for vedlikehold. Det ergonomiske fronthåndtaket og det bakre håndtaket med mykt grep, kombinert med de praktisk plasserte spakene, gir et komfortabelt og sikkert grep.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SP 375 motorsag har en 37,2 cc (1,2 kW) bensinmotor og er utviklet for privat bruk samtidig som du nyter sikkerheten, ergonomien og påliteligheten til et profesjonelt verktøy. SP 375 har et utmerket kraft-/vektforhold, mens fjærsystemet sikrer lave nivåer av utslipp, støy og vibrasjoner. Sverdet måler 35 cm (14") og kjedet kan nå 21 m/s. Det bakre håndtaket med mykt grep sørger for et godt grep om motorsagen for bedre sikkerhet og komfort. Hurtigutløsersystemet gir umiddelbar tilgang til luftfilteret og tennpluggen for vedlikehold. Det ergonomiske fronthåndtaket og det bakre håndtaket med mykt grep, kombinert med de praktisk plasserte spakene, gir et komfortabelt og sikkert grep.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 203714002/11 |
| Kjedehastighet | 21 m/s |
| Sylindervolum | 37,2 cc |
| Motoreffekt | 1200 W |
| Håndtak | Bakre |
| Effekt/prestering | 1200 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Motorsag |
| Sverdlengde | 35 cm |
| EAN-nr | 8008984506923 |
| Nobb | 44767985 |