


Motorsag StigaSP 405 Q
2 190 kr

SP 405 Q
2 190 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SP 405 Q bensindrevet motorsag har et godt vekt-/kraftforhold. Motorsagen er drevet av en 40,1 cc (1,5 kW) bensinmotor og har et 40 cm (16") sverd. Den har justerbar, automatisk oljepumpe, hurtigstrammesystem for kjedet og vibrasjonsstyringssystem (VCS) som reduserer nivåene av anstrengende vibrasjoner som når brukerens armer. Bakre håndtak er mykt og behagelig, slik at du får et komfortabelt og sikkert grep. Luftfilteret er enkelt å få tilgang til ved hjelp av det praktiske klipset som gjør at dekselet kan åpnes raskt ved vedlikehold.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SP 405 Q bensindrevet motorsag har et godt vekt-/kraftforhold. Motorsagen er drevet av en 40,1 cc (1,5 kW) bensinmotor og har et 40 cm (16") sverd. Den har justerbar, automatisk oljepumpe, hurtigstrammesystem for kjedet og vibrasjonsstyringssystem (VCS) som reduserer nivåene av anstrengende vibrasjoner som når brukerens armer. Bakre håndtak er mykt og behagelig, slik at du får et komfortabelt og sikkert grep. Luftfilteret er enkelt å få tilgang til ved hjelp av det praktiske klipset som gjør at dekselet kan åpnes raskt ved vedlikehold.
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 204016102/11 |
| Sylindervolum | 40,1 cc |
| Motoreffekt | 1500 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Motorsag |
| Vekt | 5,4 kg |
| Sverdlengde | 40 cm |
| EAN-nr | 8008984506954 |
| Nobb | 44768012 |