Beskrivelse
En meget kompakt, lettanvendelig topphåndsag spesielt utviklet for beskjæring av busker og trær. Velbalansert lite utsatt for kast.
10" sverdlengde
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 202510102/14 |
| Sylindervolum | 25,4 cc |
| Motoreffekt | 900 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Motorsag |
| Vekt | 3,6 kg |
| Sverdlengde | 25 cm |
| EAN-nr | 8008984626980 |
| Nobb | 48129393 |





