
GarasjeDream Til Robotgressklipper Mova M600/M1000
Nyhet
1 349 kr
Prispresset

Garasje Dream Til Robotgressklipper Mova M600/M1000
1 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Et enkelt og praktisk garasje som passer for Mova 600 og 1000 robotgressklippere. Det plasseres sammen med ladestasjonen der det passer best og gir beskyttelse mot regn, vind og sterk sol. På denne måten forlenges levetiden for både robotgressklipperen og ladestasjonen.
Egenskaper
| Varemerke | Dreame |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000003248 |
| Farge | Svart |
| Høyde | 630 mm |
| Lengde | 822 mm |
| Produsentens Art.Nr. | DI2809 |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Produkttype | Hus till robotgräsklippare |
| Vekt | 4 kg |
| Bredde | 74 mm |
| PIN-kode | Nei |
| Belysning | Nei |
| EAN-nr | 6977973410188 |
