





Garasje HusqvarnaAutomower® M til Robotgressklipper
Nyhet
3 189 kr

Automower® M til Robotgressklipper
3 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Hold robotgressklipperen din i perfekt stand. Denne integrerte løsningen med et stilig, lettmontert og robust design beskytter Automower® mot langvarige effekter av regn og sol. Garasjen er designet etter Automower®-klipperens design og passer perfekt til ladestasjonen. Det forhindrer gressvekst under huset og minimerer behovet for trimming rundt husets utside. Det justerbare taket gir rask og enkel tilgang til gressklipperen og ladestasjonen, og kan også fjernes og lagres i lavsesongen.
Varemerke
Beskrivelse
Hold robotgressklipperen din i perfekt stand. Denne integrerte løsningen med et stilig, lettmontert og robust design beskytter Automower® mot langvarige effekter av regn og sol. Garasjen er designet etter Automower®-klipperens design og passer perfekt til ladestasjonen. Det forhindrer gressvekst under huset og minimerer behovet for trimming rundt husets utside. Det justerbare taket gir rask og enkel tilgang til gressklipperen og ladestasjonen, og kan også fjernes og lagres i lavsesongen.
Passer til:
Automower 310 opp til -2021
Automower 315 opp til -2021
Automower 315X opp til -2021
Automower 320 NERA
Automower 450X NERA
Automower 430X NERA
Automower 305E NERA
Automower 310E NERA
Automower 405XE NERA
Automower 410XE NERA
Automower 305E NERA
Automower 310E NERA
Automower 320 NERA
Automower 405VE NERA
Automower 410VE NERA
Automower 430V NERA
Automower 450V NERA
Automower 310 opp til -2021
Automower 315 opp til -2021
Automower 315X opp til -2021
Automower 320 NERA
Automower 450X NERA
Automower 430X NERA
Automower 305E NERA
Automower 310E NERA
Automower 405XE NERA
Automower 410XE NERA
Automower 305E NERA
Automower 310E NERA
Automower 320 NERA
Automower 405VE NERA
Automower 410VE NERA
Automower 430V NERA
Automower 450V NERA
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000872297 |
| Kraftkilde | Batteri Li-ion |
| Klippeområde | 600 m² |
| Design | Uten kabel |
| PIN-kode | Ja |
| Bruksområde | GDS |
| Garanti | 3 år |
| Vekt | 9,9 kg |
| Produkttype | Garasje til robotgressklipper |
| GPS støttet navigering | Ja |
| IP-Klasse | IPX6 |
| Produsentens Art.Nr. | 9708408-21 |
| Høyde | 250 mm |
| Bredde | 450 mm |
| Ca klippetid min/lading | 100 |
| Lengde | 590 mm |
| Klippehøyde | 2-5 cm |
| Klippebredde | 22 cm |
| Lydnivå | 63 |
| Maks helling | 40 % |
| WiFi | Ja |
| Batterikapasitet | 4 Ah |
| EAN-nr | 7333377746961 |