









Robotgressklipper EinhellFreelexo 1200 LCD BT
Nyhet
8 524 kr15 499 kr
Spar 45 %
Kampanje

Freelexo 1200 LCD BT
8 524 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Robotgressklipperen Einhell Freelexo 1200 LCD BT er en effektiv robotgressklipper for velstelte plener. Roboten er en del av Power X-Change-familien som gir fleksibilitet innen systemfamilien. Gressklipperen styres i appen via Bluetooth, og robotgressklipperens innstillinger kan tilpasses etter behov. I tillegg har den et intuitivt kontrollpanel med LCD-skjerm. Med hjelp av appen kan driftstiden for FREELEXO programmeres i detalj for hver dag.
Varemerke
Beskrivelse
Robotgressklipperen Einhell Freelexo 1200 LCD BT er en effektiv robotgressklipper for velstelte plener. Roboten er en del av Power X-Change-familien som gir fleksibilitet innen systemfamilien. Gressklipperen styres i appen via Bluetooth, og robotgressklipperens innstillinger kan tilpasses etter behov. I tillegg har den et intuitivt kontrollpanel med LCD-skjerm. Med hjelp av appen kan driftstiden for FREELEXO programmeres i detalj for hver dag.
Robotgressklipperen Stiga G 3600 kan klippe plenen din med bare 2 klippesykluser om dagen. Den er stille og navigerer intelligent gjennom hagen. Roboten er godt balansert, noe som gjør at den kan klippe på de fleste klippeflater og hager. Stiga G 3600 er ekstremt stille i drift. Robotgressklipperen er fleksibel og enkel å bruke via en intuitiv app, som lar deg enkelt håndtere din robotgressklipper direkte fra smarttelefonen din.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4326368 |
| Farge | Röd/Svart |
| Spenning | 18 V |
| Klippehøyde | 2-6 cm |
| Klippebredde | 18 cm |
| Installasjonspakke | Ja |
| IP-Klasse | IPX4 |
| MultiClip | Nei |
| PIN-kode | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | Freelexo |
| SmartPhone tilkobling | Ja |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Bruksområde | DIY |
| Versjon | Med batteri |
| Areal | 1200 m² |
| Design | Med slinga |
| Batterikapasitet | 5,2 Ah |
| Decibelnivå | 59,4 dBa |
| Klippeområde | 1200 m² |
| Maks helling | 35 % |
| EAN-nr | 4006825653441 |