









Robotgressklipper EinhellFreelexo 500
Nyhet
5 879 kr8 399 kr
Spar 30 %
Kampanje

Freelexo 500
5 879 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Einhell FREELEXO 500 gjør det enkelt å oppnå en perfekt vedlikeholdt plen. Robotgressklipperen er en del av den kraftige Einhell Power X-Change-familien, som tilbyr ubegrenset fleksibilitet innen systemfamilien.
Greenworks Optimow 7 robotgressklipper er fullt automatisert og designet for å ta vare på plenen din på best mulig måte. Det er enkelt å installere systemet i hagen din med hjelp av det medfølgende utstyret. Du fester grensekabelen med de små pinnene og kobler alt til ladestasjonen. Når gressklipperen er installert og de forhåndsinstallerte programmene er i gang, kan du styre klippingen med hjelp av telefonen din. Den innebygde løft- og kollisjonssensoren setter sikkerheten først.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 3413935 |
| Farge | Röd/Svart |
| Spenning | 18 V |
| Klippeområde | 500 m² |
| Klippehøyde | 3-6 cm |
| Klippebredde | 18 cm |
| Installasjonspakke | Ja |
| IP-Klasse | IPX5 |
| MultiClip | Nei |
| PIN-kode | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Serie | Freelexo |
| SmartPhone tilkobling | Ja |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Bruksområde | DIY |
| Versjon | Med batteri |
| Areal | 500 m² |
| Design | Med slinga |
| Batterikapasitet | 2,5 Ah |
| Decibelnivå | 61 dBa |
| Maks helling | 35 % |
| EAN-nr | 4006825682359 |
