











Robotgressklipper EinhellFreelexo Cam 500 Uten Slynge
Nyhet
8 029 kr14 599 kr
Spar 45 %
Kampanje

Freelexo Cam 500 Uten Slynge
8 029 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Einhell FREELEXO CAM 500 er en del av den interne kombinerbare Power X-Change-familien. Ved hjelp av et integrert kamera og sensorer detekterer FREELEXO CAM 500 automatisk størrelsen på plenen som skal klippes ved å registrere området basert på farger og strukturer. Med magnetbåndet kan du stenge av visse områder for en kortere periode. Den har også en LED-indikator og et tastatur for programmering av klippetider.
Varemerke
Beskrivelse
Einhell FREELEXO CAM 500 er en del av den interne kombinerbare Power X-Change-familien. Ved hjelp av et integrert kamera og sensorer detekterer FREELEXO CAM 500 automatisk størrelsen på plenen som skal klippes ved å registrere området basert på farger og strukturer. Med magnetbåndet kan du stenge av visse områder for en kortere periode. Den har også en LED-indikator og et tastatur for programmering av klippetider.
Greenworks Optimow 10 robotgressklipper er helautomatisert og designet for å vedlikeholde plenen din på best mulig måte. Det er enkelt å installere systemet i hagen din med det medfølgende utstyret. Du fester begrensningsløkken med de små pinnene og kobler det hele til ladestasjonen. Når klipperen er installert og den forhåndsinstallerte applikasjonen kjøres, kan du styre klippingen din hvor du enn bruker telefonen din. Den innebygde løfte- og kollisjonssensoren setter sikkerheten først.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 3413991 |
| IP-Klasse | IPX4 |
| Design | Utan slinga |
| Klippebredde | 18 cm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Robotgräsklippare |
| Spenning | 18 V |
| Installasjonspakke | Ja |
| Klippeområde | 500 m² |
| Versjon | Med batteri |
| Bruksområde | DIY |
| Klippehøyde | 2-6 cm |
| Areal | 500 m² |
| PIN-kode | Ja |
| Serie | Freelexo |
| MultiClip | Nei |
| Farge | Röd/Svart |
| Batterikapasitet | 3 Ah |
| Decibelnivå | 57 dBa |
| Maks helling | 25 % |
| EAN-nr | 4006825663525 |